724Karadeniz.com

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ‘erkeklerin durum tablosu’ paylaşımından dolayı özür diledi

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabında yayınlanan “Gaziantep’te erkeklerin durum tablosu” adlı esprili tablo için özür diledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, dün belediyenin resmi sosyal medya hesabından WhatsApp gruplarında ve diğer sosyal mecralarda sıkça paylaşılan bir görseli paylaştı.

Belediyenin sosyal medya hesabından paylaşılan görselde, ‘evden çıkma’ çağrıları sonrasında birçok erkeğin ev işleriyle meşgul olmasına esprili bir şekilde gönderme yapılıyordu.

Ancak Büyükşehir Belediyesi bugün sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak “Gaziantep Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal medya hesabımızdan yapılan ve sonradan kaldırdığımız paylaşım için Gaziantepliler ve incinen herkesten özür diliyoruz.Bu sorumsuzluğu yapanlar hakkında soruşturma başlatılacak, böyle bir aymazlığa bir daha müsaade edilmeyecektir” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi olarak sosyal medya hesabımızdan yapılan ve sonradan kaldırdığımız paylaşım için Gaziantepliler ve incinen herkesten özür diliyoruz.

Bu sorumsuzluğu yapanlar hakkında soruşturma başlatılacak, böyle bir aymazlığa bir daha müsaade edilmeyecektir.

— Gaziantep Büyükşehir – #EvdeHayatVar 🏡 (@GaziantepBeld) April 22, 2020

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ